Прокладаючи шлях до безпечних міст

Кожен мер міста прагне, щоб його громадяни були щасливими, здоровими та в безпеці. На сьогоднішній день існує безліч технологій, що дозволяють раціоналізувати міські процеси, зібрати дані про використання міста та зробити громадські місця безпечними. З розвитком прогресивної відеоаналітики, автоматизації та Інтернету речей (IoT) керівники міст мають неперевершену можливість переконфігурувати інфраструктуру свого міста на найближчі кілька років.


Отримати електронну книгу

Так, я бажаю отримати копію електронної книги і, заповнюючи дану форму, я даю дозвіл Milestone Systems A/S на збір та обробку моїх персональних даних для отримання інформації про те, хто зацікавився в даній книзі, і для надсилання цієї електронної книги на мою адресу електронної пошти.

Milestone handles your contact data in accordance with our Privacy Policy. Here you will also find information on your privacy rights and our retention policy.


Завантажити цю електронну книгу:

    • Прочитавши цю книгу, ви дізнаєтесь, як провідні безпечні міста застосовують технології на благо своїх громадян.
    • За допомогою реальних прикладів ви дізнаєтесь, як міста впроваджують нові рішення, аби краще розуміти ситуацію на місцях.