Bezpieczeństwo transportu publicznego w erze smart city

Wiele miast określanych mianem smart city używa technologii do usprawniania transportu publicznego. Miasta dbają o zmniejszenie emisji spalin i redukcję zanieczyszczeń jednocześnie walcząc o wyższą przepustowość w transporcie. To poprawia wygodę mieszkańców. Jakie dokładnie ruchy wykonują władze miast, by uczynić miasta bardziej smart w zakresie transportu publicznego? Ten e-book odpowiada na to i wiele innych pytań. Spojrzymy na smart city z lotu ptaka, przeanalizujemy wpływ zarządzania nowoczesnym miastem na rozwój transportu publicznego nowej ery. Odkryjemy nowe trendy makro i kluczowe wyzwania związane z bezpieczeństwem europejskich przedsiębiorstw autobusowych, metra oraz kolei. Zaproponujemy rozwiązania inteligentnej technologii wideo, które pozwolą zmierzyć się z próbą, przed którą stoją smart city w dziedzinie transportu publicznego.


Pobierz e-book

Tak, chcę otrzymać dokument. Zgadzam się, by Milestone Systems A/S administrował moimi danymi osobowymi. Wiąże się to z wysyłaniem na podany przeze mnie e-mail dokumentów podobnych do pobranego.

Milestone handles your contact data in accordance with our Privacy Policy. Here you will also find information on your privacy rights and our retention policy.


Inne pytania, na które znajdziesz odpowiedź:

    • Jaki wpływ na bezpieczeństwo ma wzrost liczby pasażerów w transporcie? 

    • Co powoduje eksplozja danych, jak zmienia postrzeganie cyberbezpieczeństwa oraz ochrony prywatności?

    • W jaki sposób specjaliści ds. bezpieczeństwa mogą ściślej współpracować z organami ścigania i urzędnikami miejskimi, by aktywnie łagodzić zagrożenia dla bezpieczeństwa?