Ochrona infrastruktury krytycznej: jak mogą w niej pomóc zaawansowane rozwiązania wideo

Jesteśmy coraz bardziej zależni od krytycznej infrastruktury, która zapewnia nam dostęp do zasilania, wody, opieki zdrowotnej, finansów, komunikacji czy ruchu drogowego. Jej ochrona jest kluczem do prawidłowego funkcjonowania naszego społeczeństwa i staje się coraz bardziej złożonym zadaniem, jako że coraz więcej urządzeń pracuje w sieci Internet, co czyni je bardziej podatnymi na ataki. W takich sytuacjach potrzebne jest hybrydowe podejście do kwestii bezpieczeństwa, które otoczy parasolem ochronnym zarówno fizyczne urządzenia, jak i środowisko cybernetyczne, w którym pracują.


Pobierz e-book

Tak, chcę otrzymać dokument. Zgadzam się, by Milestone Systems A/S administrował moimi danymi osobowymi. Wiąże się to z wysyłaniem na podany przeze mnie e-mail dokumentów podobnych do pobranego.

Milestone handles your contact data in accordance with our Privacy Policy. Here you will also find information on your privacy rights and our retention policy.


Dlaczego warto pobrać te materiały?

    • Dzięki nim możesz zapoznać się z wyzwaniami, z którymi w najbliższych miesiącach będą mierzyć się organizacje zarządzające infrastrukturą krytyczną.
    • Dowiesz się także, jak korzystać z materiałów wideo, sztucznej inteligencji (AI) i innych inteligentnych technologii, które chronią i wspierają Twój zespół ds. bezpieczeństwa, umożliwiając mu sprawną i skuteczną reakcję na zagrożenia.
    • Poznasz także różne rozwiązania technologiczne, które są dostępne już dzisiaj lub zostaną udostępnione w przyszłości – od wykrywania wysokiej temperatury i pożarów po automatyczne patrolowanie.